KONST / Litografier / Färglitografi 5602075
nr 560 2075
Färglitografi
signerad, Roland Svensson, 287/360, 25x48
Utrop:
300 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 januari 2009
kl 19:27:17
550 kr
500 kr
600 kr
650 kr
1.400 kr
800 kr
950 kr
1.100 kr
6
2.100 kr
1.900 kr
Roland Svensson 1910-2003